Kilka słów o nas

Jakub i Grzegorz przez lata zdobywali doświadczenie pracując w największej w Europie firmie wizowej w Londynie. W 2006 roku powstała firma Serwis Konsularny w Warszawie.

Przez lata, Serwis, bazując na  profesjonalizmie, wiedzy i prestiżu marki osiągnęła status jednej z największych firm tego typu w Polsce i drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w kraju.

Serwis Konsularny posiada główną siedzibę w Warszawie. Firma korzysta też z współpracowników w Berlinie i w innych miastach Europy. Jesteśmy akredytowani do wszystkich możliwych konsulatów w kraju.

Za granicą pośredniczymy przy wizach do krajów, których placówek konsularnych nie ma w Polsce. Oprócz pośrednictwa wizowego legalizujemy także dokumenty, tłumaczymy, wyrabiamy zaświadczenia o niekaralności, pozwolenia na pracę i legalizujemy pobyty obcokrajowców.

Przez lata stworzyliśmy profesjonalny i zgrany zespół. Jesteśmy podzielni na drużyny, w razie potrzeby wspomagamy się wzajemnie. W naszych oddziałach mamy przemiłe i pełne entuzjazmu osoby. Służymy pomocą każdego dnia, zapraszamy do współpracy.

Kraje angielskojęzyczne, Afryka i Bliski Wschód, legalizacja dokumentów – Paulina i Gosia
Kraje wschodu i Azja – Adam i Gosia
Księgowość i biuro – Hania
Obsługa konsulatów i urzędów – Tomek
Zarządzanie, administracja, nadzór merytoryczny i wsparcie – Jakub

Wizy - Pośrednictwo Wizowe
Copyright © 2024 by Serwis Konsularny