Nasze doświadczenie

Jakub i Grzegorz przez lata zdobywali doświadczenie pracując w największej w Europie firmie wizowej w Londynie. W 2006 roku powstała firma Serwis Konsularny w Warszawie. Przez lata, Serwis, bazując na  profesjonalizmie, wiedzy i prestiżu marki osiągnęła status jednej
z największych firm tego typu w Polsce i drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w kraju.

Zakres działania

Serwis Konsularny posiada siedzibę w Warszawie oraz oddziały w Gdańsku, Krakowie i Poznaniu. Firma zatrudnia też pracowników w Berlinie i Londynie. Jesteśmy akredytowani do wszystkich możliwych konsulatów w kraju. Za granicą pośredniczymy przy wizach do krajów, których placówek konsularnych nie ma w Polsce. Oprócz pośrednictwa wizowego legalizujemy także dokumenty, tłumaczymy, wyrabiamy zaświadczenia o niekaralności, pozwolenia na pracę, legalizujemy pobyty obcokrajowców i pomagamy przy wydaniu zgody na drugi paszport.

Nasz zespół

Przez lata stworzyliśmy profesjonalny i zgrany zespół. Jesteśmy podzielni na drużyny, w razie potrzeby wspomagamy się wzajemnie. W naszych oddziałach mamy przemiłe i pełne entuzjazmu osoby. Służymy pomocą każdego dnia, zapraszamy do współpracy.

Kraje angielskojęzyczne, Afryka i Bliski Wschód, legalizacja dokumentów – Katarzyna, Jakub
Kraje wschodu i Azja – Adam, Ania i Grzegorz
Oddziały – Wojtek (Gdańsk), Basia (Kraków) i Maria (Poznań)
Księgowość i biuro – Hania         Obsługa konsulatów i urzędów – Hubert i Adrian