!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa
!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa

Visas to Vietnam

Witamy na stronie firmy Serwis Konsularny. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu wiz do wszystkich krajów świata.

Powyżej znajdują się skróty do konkretnych wiz, gdzie uzyskasz informację na temat dokumentów niezbędnych do uzyskania  danej wizy.

Poniżej podaliśmy informacje o wizach do tego kraju ze względu na ich rodzaj oraz specyfikę danego konsulatu.

Jeśli chcielibyście państwo uzyskać informacje o innych naszych usługach jak legalizacja dokumentów, legalizacja obcokrajowców w Polsce, ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą czy zaproszenia biznesowe, prosimy o odwiedzenie strony głównej.

Na stronie głównej znajduje się także możliwość zalogowania się do naszego systemu informacji wizowej, gdzie znajdą Państwo możliwość wypełniania wniosków wizowych online m.in. do Rosji i Białorusi, ich zapis na przyszłość. System ten umożliwia też śledzenie drogi wykonania naszej usługi, tzn. w którym miejscu znajduje się Państwa paszport.

ZAPRASZAMY

INFORMACJA OGÓLNA O WIZACH DO WIETNAMU

Obywatele Polski potrzebują wizę na wjazd do Wietnamu. O wizę należy się starać w konsulacie w Warszawie.

Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy dłużej w dniu składania wniosku. Zdjęcie do aplikacji wizowej musi być kolorowe, w formacie na wprost lub w pół profilu.

Sekcja konsularna w Warszawie czynna jest od 9.00 do 12.00 od Poniedziałku do Piątku.

Czas oczekiwania na wizę to 1 dzień roboczy w przypadku wiz do 15 dni pobytu lub ok. 1 tydzień w przypadku wiz dłuższych.

RODZAJE WIZ:

TURYSTYCZNA – wydawana w celach turystycznych, wiza ważna na okres podawany w konkretnych datach dziennych, tzn. nie wolno przebywać w Wietnamie poza okresem podanym na wizie.

BIZNESOWA –  wydawana w innych celach niż turystyczne tj. biznes, staż, targi, wiza ważna na okres podawany w konkretnych datach dziennych, tzn. nie wolno przebywać w Wietnamie poza okresem podanym na wizie.

TRANZYTOWA – wydawana w celach tranzytu przez Wietnam.

Select a download form

Choose visa

Select a visa type