!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa
!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa

Visas to India

Witamy na stronie firmy Serwis Konsularny. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu wiz do wszystkich krajów świata.

 

Powyżej znajdują się skróty do konkretnych wiz, gdzie uzyskasz informację na temat dokumentów niezbędnych do uzyskania  danej wizy.

 

Poniżej podaliśmy informacje o wizach do tego kraju ze względu na ich rodzaj oraz specyfikę danego konsulatu.

 

Jeśli chcielibyście państwo uzyskać informacje o innych naszych usługach jak legalizacja dokumentów, legalizacja obcokrajowców w Polsce, ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą czy zaproszenia biznesowe, prosimy o odwiedzenie strony głównej.

 

Na stronie głównej znajduje się także możliwość zalogowania się do naszego systemu informacji wizowej, gdzie znajdą Państwo możliwość wypełniania wniosków wizowych online m.in. do Rosji i Białorusi, ich zapis na przyszłość. System ten umożliwia też śledzenie drogi wykonania naszej usługi, tzn. w którym miejscu znajduje się Państwa paszport.

ZAPRASZAMY

INFORMACJA OGÓLNA O WIZACH DO INDII

Obywatele wszystkich krajów potrzebują wizy do Indii.

Podczas składania dokumentów o wizę paszport musi być ważny min. 1 rok od daty złożenia wniosku o wizę w konsulacie.

Jedyne akceptowane zdjęcia do wniosku wizowego to zdjęcia tzw. biometryczne, to znaczy kolorowe, twarz na wprost (en-face), oboje uszu widoczne, białe tło, 3,5 cm x 4,5 cm.

Wiza ważna jest od daty wydania, i należy opuścić Indie najpóźniej w ostatnim dniu ważności wizy.

Obywatele innych krajów niż Polska, muszą przedstawić kartę pobytu na terytorium RP.

Centrum obsługi wniosków wizowych przy konsulacie Indii w Warszawie czynny jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach: składanie dokumentów 9.00 – 13.00, odbiory dokumentów 15.00 – 17.00.

Czas oczekiwania na wizę nie jest ustalony i wacha się pomiędzy 3 – 4 tygodnie przy wizach turystycznych i biznesowych do 1 miesiąca i dłużej przy wizach pracowniczych.

Główne rodzaje wiz to turystyczna, biznesowa, pracownicza, marynarska, studencka, na staż, tranzytowa i na konferencje. Dokładne informacje na temat poszczególnych wiz znajdą Państwo wybierając poszczególne wizy u góry strony.

Select a download form

Choose visa

Select a visa type