Realizacja zleceń

1) Odbiór dokumentów

Po konsultacji telefonicznej  lub e-mailowej odnośnie dokumentów potrzebnych do uzyskania wizy, wysyłamy sami kuriera pod wskazany adres. Dokumenty przyjmujemy także od innych firm kurierskich (można je wysłać samemu) lub dostarczone osobiście.

W sprawie zamówienia kuriera dzwoń 22 826 44 62 lub pisz
na adres e-mail biuro@serwiskonsularny.pl

2) Przygotowanie dokumentów do realizacji

Po dostarczeniu dokumentów do biura, nasi konsultanci weryfikują je, zakładają zlecenie w naszym Systemie Zamówień Wizowych i przesyłają je do złożenia w urzędzie lub placówce konsularnej w najbliższym możliwym czasie. Większość przesyłek jest składana w dniu dostarczenia ich do biura.

Pamiętaj dla nas wszystkie wizy są ekspresowe !!

3) Realizacja zlecenia

Przygotowane dokumenty są składane przez naszych kurierów wizowych w urzędach i placówkach konsularnych na terenie Polski, Berlinie i Londynie. Wszystkie zmiany statusów realizacji zlecenia są na bieżąco aktualizowane w naszym Systemie Zamówień Wizowych i są dostępne na naszej stronie web http://serwiskonsularny.pl .

Nasi konsultanci są dostępni od Poniedziałku do Piątku pomiędzy
8.00 – 16.00 telefonicznie i meilowo.

4) Płatność

Po złożeniu dokumentów, wystawiamy fakturę VAT za usługi oraz za zwrot kosztów poniesionych w urzędach i placówkach konsularnych. Prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania przelewu do dnia odbioru dokumentów z konsulatu. Płatności można dokonać także za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem naszej bramki Przelewy24 (link do podstrony) lub wtyczki PayPal na naszej stronie.

5) Odesłanie dokumentów

Gdy wiza lub dokumenty są gotowe, odsyłamy je pod wskazany adres kurierem lub można je odebrać w naszym biurze.

6) Bezpieczeństwo

Nasi pracownicy są zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności przy postępowaniu z dokumentami przez cały czas. Żadne informacje nie są udostępniane osobom postronnym. Po zakończeniu procesu wizowania pozostałe dokumenty są niszczone i przekazywane do utylizacji renomowanej firmie zajmującej się  niszczeniem dokumentów.

Wizy - Pośrednictwo Wizowe
Copyright © 2024 by Serwis Konsularny