!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa
!! Uwaga !!! Od dnia 01 kwietnia 2020 r. nowy adres firmy. Adres siedziby, także dla wszystkich przesyłek i korespondencji: Serwis Konsularny Ul. Biedronki 68 02-959 Warszawa

Visas to Mongolia

Witamy na stronie firmy Serwis Konsularny. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu wiz do wszystkich krajów świata.

Powyżej znajdują się skróty do konkretnych wiz, gdzie uzyskasz informację na temat dokumentów niezbędnych do uzyskania  danej wizy.

Poniżej podaliśmy informacje o wizach do tego kraju ze względu na ich rodzaj oraz specyfikę danego konsulatu.

Jeśli chcielibyście państwo uzyskać informacje o innych naszych usługach jak legalizacja dokumentów, legalizacja obcokrajowców w Polsce, ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą czy zaproszenia biznesowe, prosimy o odwiedzenie strony głównej.

Na stronie głównej znajduje się także możliwość zalogowania się do naszego systemu informacji wizowej, gdzie znajdą Państwo możliwość wypełniania wniosków wizowych online m.in. do Rosji i Białorusi, ich zapis na przyszłość. System ten umożliwia też śledzenie drogi wykonania naszej usługi, tzn. w którym miejscu znajduje się Państwa paszport.

ZAPRASZAMY

INFORMACJE OGÓLNE O WIZACH DO MONGOLII

Obywatele Polski, państw strefy Schengen i reszty krajów UE potrzebują uzyskać wizy na terytorium Mongolii.  W przypadku przejazdu przez Mongolię, należy posiadać zawsze wizę tranzytową.

Paszport musi być ważny min. 180 dni dłużej od daty zakończenia ważności przyszłej wizy.

Jedyne akceptowane zdjęcie do wniosku wizowego to zdjęcie tzw. biometryczne, to znaczy kolorowe, twarz na wprost (en-face), oboje uszu widoczne, białe tło, 3,5 cm x 4,5 cm.

Konsulat  w Warszawie otwarty jest od Poniedziałku do Piątku. Składanie aplikacji jest możliwe w godzinach 9.00 – 12.00, odbiory gotowych dokumentów w godzinach 14.00 – 16.00.

Czas rozpatrywania wniosków wizowych to 1 tydzień w trybie tzw. normalnym lub na 2 dzień roboczy w trybie tzw. ekspresowym.

Każda wiza mongolska wydawana jest na daty dzienne podane we wniosku. Data rozpoczynająca wizę nie może być wcześniejsza niż data odbioru gotowej wizy z konsulatu.

Opłaty za wizy pobierane są w walucie EUR, płatne w konsulacie gotówką.

RODZAJE WIZ (przy których pośredniczy Serwis Konsularny):

TURYSTYCZNA – wydana w celach turystycznych jako jednokrotna lub dwukrotna na pobyt maksymalnie do 30 dni.
TRANZYTOWA – wydawane w celach na tranzyt przez obszar Mongolii. Wiza wydawana jako jednokrotna lub dwukrotna na pobyt mak. 5 dni w jedną stronę, okres ważności na podstawie dat podanych we wniosku i ważności wiz do krajów docelowych.

Select a download form

Choose visa

Select a visa type